Izvēlies krāsu

Krāsojam interesanti !

Distances Līgums

 

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.krasa.lv īpašnieku SIA „SEPTIŅI”, vien. reģistrācijas Nr. 4003092384, reģistrēta 1992. gada 23. septembrī, juridiskā adrese Zirņu 8-58, Rīgā, LV1013, (turpmāk tekstā – www.krasa.lv vai piegādātājs), un pircēju, kas izdara pasūtījumu vai veic pirkumu www.krasa.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.krasa.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, kas izdarīti pircējam preci iegādājoties piegādātāja krāsu mazumtirdzniecības veikalā. Piegādātāja un pircēja tiesiskās attiecības attiecībā uz pirkumiem, kas izdarīti pircējam preci iegādājoties piegādātāja krāsu mazumtirdzniecības veikalā, tiek nodibinātas ar pirkuma samaksu un dokumenta par šīs samaksas saņemšanu izsniegšanu, un tās regulē Civillikuma normas, kas attiecas uz pirkuma līgumiem.

1. Vispārīgie noteikumi par preces pasūtīšanu

1.1. Ar šo līgumu www.krasa.lv apņemas piegādāt pircēja www.krasa.lv interneta tirdzniecības vietnē pasūtīto preci, bet pircējs apņemas pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci, atkarībā no izvēlētā piegādes veida.

1.2. Šī Distances līguma ietvaros preces pasūtīšana notiek tikai ar interneta veikala www.krasa.lv palīdzību, aizpildot visus nepieciešamos laukus un nospiežot pogu „pasūtīt”. Preces pasūtīšana www.krasa.lv uzskatāma par pircēja oferti piegādātājam slēgt šo Distances līgumu par pasūtītās preces piegādi un par pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto preci par norādīto cenu. Ja pasūtījums būs pareizi noformēts, parādīsies uzraksts, ka pasūtījums ir pieņemts.

1.3. Pēc pirkuma procesa pabeigšanas pircējs saņems e-pastu uz pircēja norādīto adresi ar pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu, kas ir pasūtījuma veikšanas apstiprinājums. Kad pircējs ir saņēmis www.krasa.lv rēķina apstiprinājumu, uzskatāms, ka www.krasa.lv ir pieņēmis pircēja oferti, no savas puses ir pievienojies šim Distances līgumam un šis Distances līgums uzskatāms par noslēgtu starp pircēju un www.krasa.lv .

1.4. Ja netiek saņemts www.krasa.lv rēķina apstiprinājums uz pircēja pasūtījumā norādīto e-pasta adresi, www.krasa.lv nav pieņēmis pircēja oferti, nav pievienojies šim Distances līgumam un www.krasa.lv nav pienākuma izpildīt šādu pircēja pasūtījumu. Šādā gadījumā pircējam jāpārliecinās, vai viņš ir pasūtījumu noformējis atbilstoši www.krasa.lv prasībām, un vai ir norādījis pareizu e-pasta adresi.

1.5. Visas preču cenas www.krasa.lv interneta veikalā ir norādītas, iekļaujot PVN 21%. Preces cena un piegādes izdevumi ir norādīti pasūtījuma rēķinā.

2. Pasūtījuma piegādes veidi un to izmaksas

2.1. Interneta veikals www.krasa.lv nodrošina pasūtījuma piegādi ar kurjerpakalpojumu starpniecību, izmantojot pakomātu servisu vai preces saņemšana, ierodoties personīgi www.krasa.lv mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, Zirņu 8-58. Piegādes noteikumi un to izmaksas atšķiras atkarībā no pircēja izvēlētās preces kopējā svara (ar iepakojumu) un piegādes adreses.

2.2.Preču piegāde ar kurjerpakalpojumu vai pakomātu servisu Rīgā, Rīgas rajonā, Latvijas pilsētās un pārējā Latvijas teritorijā. 

2.2.1. Pēc pasūtījuma noformēšanas pircējam uz e-pasta adresi tiek nosūtīts rēķins, kurš jāapmaksā 3 dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža. Rēķina apmaksu var izdarīt jebkurā bankā vai pasta nodaļā, t.sk. izmantojot internetbanku. Piegādes cena ir atkarīga no sūtījuma apjoma, svara un saņemšanas vietas (skat. izcenojumus: pakalpojumi-piegāde.)

Preču piegāde ar kurjeru tiek veikta divu darba dienu laikā (Latvijas teritorijā ārpus Rīgas, Rīgas rajona un pilsētām* – trīs līdz četru darba dienu laikā) . Preces tiek nodotas adresātam, pasūtījumā norādītajā adresē. Pasūtītājs saņemšanas brīdī uzrāda kurjeram personu apliecinošus dokumentus.

Ja preces tiek piegādātas ar pakomātu servisa starpniecību, klients saņem īsziņu un pāsūtījumā norādīto telefona numuru, kurā tiek norādīta pakomāta adrese un sūtījuma kods preču saņemšanai.

Precīzas piegādes izmaksas tiek pievienotas pasūtījuma rēķinam un piemērojas atkarībā no sūtījuma apjoma, svara un saņemšanas vietas.

*Latvijas pilsētas ir:

Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils,

Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Krāslava, Kuldīga,

Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne,

Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils

2.3. Preces saņemšana personīgi www.krasa.lv mazumtirdzniecības veikalā.

2.3.1. Preci iespējams saņemt personīgi www.krasa.lv mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, Zirņu 8-58, darba laikā (skat. informāciju mājas lapā). Pasūtījuma saņemšanas brīdī tiek nodrošināta iespēja saņemt kvalificētu konsultāciju par preces pielietošanu, pārbaudīt iekārtu vai instrumentu komplektāciju, darbību, ja tas iespējams veikala apstākļos.

2.3.2. Par pasūtījuma saņemšanu www.krasa.lv veikalā maksa netiek piemērota.

3.Interneta vietnē www.krasa.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

3.1. Gadījumos, kad interneta vietnē www.krasa.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, Zirņu 8-58, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī – darījums) apliecinoši dokumenti:

a. Kases čeks;

b. Preču pavadzīme;

c. Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).

3.2. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

3.3. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.

3.4. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar “SIA “SEPTIŅI” dokumentu parakstīšanas noteikumu” papildinājuma Nr.1 nosacījumiem

3.5. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. Saņemot pasūtīto preci mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, Zirņu 8-58– pircēja paraksts uz dokumenta;

b. Saņemot pasūtīto preci ar kurjerpiegādi vai izņemot to DPD Pickup izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

3.6. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 3.5.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

4. Pasūtījuma izpilde

4.1. Precēm, kuras ir noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir 1- 3 darba dienas.

4.2. Precēm, kuras nav noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 nedēļas līdz 4 nedēļām.

5. Par preces piegādes neiespējamību

Gadījumā, ja pircēja pasūtītā prece vairs netiek ražota vai turpmāk netiek piedāvāta vietējā tirgū tādā specifikācijā kā norādīta www.krasa.lv, pircējs par to nekavējoties tiek informēts e-pasta vēstulē, kas tiek nosūtīta uz pircēja norādīto e-pasta adresi. Šādā gadījumā pircējam netiek izrakstīts rēķins par apmaksu (Līguma punkts 1.4). Ja pastāv tāda iespēja, pircējam tiek piedāvāts izvēlēties tā paša produkta jaunāku modifikāciju vai preci ar analoģiskām īpašībām, norādot pārdošanas cenu.

6. Atteikuma, preču atgriešanas un apmaiņas kārtība

6.1. Četrpadsmit dienu laikā no pasūtītās preces saņemšanas dienas, pircējam ir tiesības nelietotu preci atgriezt vai apmainīt. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta vai sasmērēta, tai jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā ar nebojātu marķējumu, bez vizuāliem un tehniskiem bojājumiem, arī bez krāsu materiālu vai šķīdinātāju atstātām pēdām. www.krasa.lv ir tiesības atteikt preces atpakaļpieņemšanu un neatgriezt naudu par preci, ja precei tiek konstatētas šī punkta iepriekšējā teikumā norādītās pazīmes.

6.2. Ja noteiktajā termiņā pircējs izmantojis atteikuma tiesības, ar pasūtījuma piegādi saistītie izdevumi pircējam netiek atgriezti.

6.3. Par visiem atteikuma gadījumiem pircējam vispirms jāpaziņo rakstveidā uz e-pastu: info@krasa.lv, obligāti norādot pasūtījuma numuru, vārdu, uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu, uz kuru bija veikts pasūtījums.

6.3.1. Preču atgriešanas kārtība:

Jāizpilda un jāparaksta iesniegums par preču atpakaļ atgriešanu , norādot atteikšanās no pirkuma iemeslu, un citu pēc pircēja uzskatiem būtisku informāciju par konkrēto preču pirkumu, jānorāda pircēja personas dati un bankas konta numurs naudas atmaksas gadījumam.
Jāpievieno pirkuma apliecinošs dokuments.
Prece oriģinālajā, nesabojātā iepakojumā jānogādā uz www.krasa.lv adresi Rīgā, Zirņu 8-58.
Izdevumus par preču sūtīšanu, atteikšanās no pirkuma gadījumā, sedz pircējs.

6.3.2. Pēc preces atpakaļ sūtījuma saņemšanas, ja prece atbildīs šī Distances līguma.5.1.punkta noteikumiem, 30 dienu laikā pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja kontu, kas norādīts pircēja rakstiskajā iesniegumā.

6.3.3. Veicot apmaiņu vai atpakaļ sūtīšanu, pārvadājuma risku uzņemas pircējs.

6.4. Pircēja pienākums ir paziņot par preces defektiem, nekavējoties pēc to atklāšanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas.

7. Garantija

Interneta veikals www.krasas.lv visām precēm nodrošina ražotāja garantiju. Garantija ir spēkā, tikai uzrādot www.krasa.lv izrakstīto rēķinu. Garantija neattiecas uz gadījumu, kad precei defekts radies nepareizas lietošanas, vai nolietošanās dēļ.

Visi ar preču garantijas remontu saistītie pieņemšanas un nodošanas akti jānoformē uz vietas krasa.lv adresē Zirņu 8-58 , Rīgā, uzrādot pirkuma apliecinošus dokumentus.

Attiecībā uz krāsas toņu sakritību pircējam ir jāpārliecinās par to pirms materiāla uzklāšanas uz krāsojamās virsmas.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzu rakstiet uz e-pastu info@krasa.lv, zvaniet pa tālr. 67361304; 29217499; 29209412, vēstuļu sarakstei izmantojiet pasta adrese Zirņu 8-58, Rīga, LV1013.

Salidzini.lv logotips