TE
TE
TE
Krāsu veikals - Krasa.lv - Akcijas, jaunumi (Pārdošanā Fluid Art krāsas)

Akcijas, jaunumi

Atpakaļ

Fluid Art — kas tas ir ?

Fluid Art ir šķidrā akrila krāsošanas tehnika,  tulkota no angļu valodas kā šķidrā māksla. Šāda veida abstraktā krāsošana balstās uz zīmēšanu ar akrila krāsu, kas piešķir šķidrumam plūstošu tekstūru. Dažādu krāsu šķidrs akrils pārmaiņus vai vienlaikus tiek izliets uz audekla, kur krāsas sajaucas un veido abstraktu rakstu. Atkarībā no krāsu un piedevu izvēles katru reizi tiek radīti dažādi unikāli efekti.

Fluid Art — это…., attēls №1
 

 

Kas tas ir Fluid Art?

 
Fluid Art ir viens no populārākajiem laikmetīgās mākslas veidiem. Šīs salīdzinoši jaunās mākslas formas izcelsme ir ASV, un tā katru dienu atrod jaunus sekotājus visā pasaulē.
 
Šeit ir iemesli:
Lieliski iesācējiem. Lai strādātu ar Fluid Art tehniku, nav jābūt zīmēšanas prasmēm un pieredzei ar krāsām. Ikviens var nodarboties ar šo hobiju savam priekam un iegūt rezultātus skaistu gleznu veidā.
Neprasa lielu skaitu instrumentu un materiālu.
Nav laikietilpīgi. Lai uzzīmētu attēlu ar šķidru akrilu, pietiek ar pusstundu.
Radošumam un iztēlei nav robežu. Akrila pildīšana, pirmkārt, ir ļoti radošs un izklaidējošs process. Ir neticami aizraujoši sajaukt dažādas akrila krāsas un redzēt, kā ar savām rokām tiek radīts īsts mākslas darbs. Paņēmienu dažādība nodrošina milzīgu lauku radošumam - ar Fluid Art jums noteikti nebūs garlaicīgi.
Mākslas terapija. Fluid Art ir ideāls glezniecības, kā arī meditācijas piemērs. Krāsu ieliešana, sajaukšana, slāņošana, vienmērīga krāsas plūsma dabiski veicina meditāciju. Māksla un meditācija dara to pašu: tās nomierina prātu un ķermeni veselīgā, pozitīvā veidā.
 
Kā strādā Fluid Art?
 
Galvenās Fluid Art sastāvdaļas ir akrila krāsas un atšķaidītāji. KolerPark krāsas FluidArt ir gatavas lietošanai (nesajauciet ar atšķaidītājiem). Jūs varat pievienot KolerPark silikonu maisījumam, lai izveidotu šūnas, šūnas, kas imitē burbuļus vai caurumus, kā arī dažādus metālus, spangles, potu, plaisāšanas risinājumus utt.
 
Tad krāsu maisījumu izlej uz audekla un viegli noliec dažādos virzienos, lai krāsas sajauktos un veidotu rakstu. Attēls būs atkarīgs no pielietošanas tehnikas un jūsu iztēles. Rezultātā jūs izveidosit unikālu mākslas darbu, kuru nevar precīzi atkārtot . Fluid Art nodrošina neierobežotas iztēles iespējas: krāsu kombinācijas, dažādas piedevas un pildvielas, un, protams, dažādas tehnikas.

Fluid Art — это…., attēls №2
 

 

Akrila liešanas tehnika

Ir ļoti daudz un dažādas šķidruma mākslas tehnikas, taču vispirms iesakām apgūt trīs galvenās tehnikas - Puddle Pour, Dirty Pour un Flip Cup.

Puddle Pour vai aizpildīšana ar peļķēm

Aizpildīšana ar peļķēm ir diezgan vienkāršs paņēmiens šķidrā akrila ieliešanai. Uz audekla gludas, glītas peļķes veidā tiek izlieta vienas krāsas toņa krāsa. Pirmā krāsa veido pamatu, kuras centrā tiek uzklāts nedaudz mazāks citas krāsas daudzums. Peļķes kārtojas viena virs otras.

Katru krāsu sajauciet ar atšķaidītāju un ūdeni atsevišķā glāzē, sajauciet ar koka lāpstiņu. Pirmo krāsu ielejiet uz audekla, lai veidojas gluda peļķe. Ievietojiet citas krāsas peļķes centrā tā, lai peļķes iestiprinātos viena otrā. Audekls var būt pilnībā pārklāts ar mazām, vienmērīgām peļķēm, Vai arī jūs varat uzklāt pāris lielas peļķes un pēc tam sasvērt audeklu dažādos virzienos un palīdzēt akrilam aizpildīt visu gleznas virsmu.
 
Dirty Pour vai netīrās izliešanas tehnika

Saskaņā ar tehnoloģiju, dažādu krāsu toņu krāsas ielej vienā kopējā glāzē, samaisa un vienā kustībā izlej uz audekla.

 
Katru krāsu sajauciet ar atšķaidītāju un ūdeni atsevišķā krūzē, labi samaisiet.Lai izveidotu šūnu efektu, pievienojiet pāris pilienus silikona eļļas. Pārvietojiet visas krāsas vienā glāzē un sajauciet ar koka nūju. Ielejiet glāzes saturu planšetes centrā un nolieciet dažādos virzienos. izklājiet krāsu pa visu virsmu.
Flip Cup vai apgrieztās glāzes tehnika
 
Apgrieztās glāzes tehnikā dažādu krāsu toņu krāsas ielej kopējā lielā glāzē un apgriežot  lēnām izlej uz audekla.
 
Katru krāsu sajauciet ar ūdeni un atšķaidītāju atsevišķā glāzē. Ja vēlaties iegūt šūnas, pievienojiet 2-3 pilienus silikona eļļas. Krāsas ielejiet kārtās kopējā traukā, nesajauciet tās. Audeklu novietojiet uz glāzes uz leju, tā lai glāze būtu audekla centrā , piespiežot glāzi pie audekla maigi apgrieziet audeklu ar glāzi un pagaidiet, kamēr visa krāsa notek. Lēnām paceliet glāzi, lai krāsa pilnībā iztek no glāzes. Audeklu noliecas dažādos leņķos tā, lai šķidrais akrils piepildītu visu virsmu un veidotu rakstu.